Relaxační masáže

Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to v této uspěchané a materialismem kormidlované době uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje... Léčivá moc masáží odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví.

Při masážích využívám všechny mé zkušenosti a dovednosti, které jsem doposud nasbírala a individuálně je aplikuji. Každá masáž, tak může být jiná. 


Znalosti, které při terapii používám...

Sportovní a rekondiční masáž, Trigger point, Holistická aromaterapeutická masáž, Psychosomatická masáž, Mobilizační techniky, Reflexní masáž nohou, Indická masáž hlavy, Práce s energií..


Jak masáž probíhá...

Po příchodu si povídáme a zjistím co vás trápí či naopak těší. Společně se na sebe naladíme. Upřesníme si, na kterých částech těla budeme pracovat popřípadě na celém těle. Při masáži se můžete těšit na příjemnou atmosféru tvořenou hudbou, vůní, svíčkami a uvedení do relaxace a uvolnění. V takovém stavu se lépe dostávám do hloubky vašich fyzických potíží a terapie tak může být kompletní. Po masáži Vás nechám ještě chvíli odpočívat. Po té si můžeme u šálku čaje popovídat jak se cítíte.